Kim jestem?


Niepoprawna estetka - to ja!
Oczy? Kolorowe.
Optymizm - Niebem ograniczony.
Marzenia? - Nie marzenia, lecz cele.
Uzależnienie? - Upiększanie!

Świat nie jest, nigdy nie był ani nie będzie czarno - biały. Granica między czernią a szarością jest tak nikła... Życie ma setki zapachów, smaków, kolorów, a każda z barw niezliczone odcienie. Punktów widzenia jest tyle, ile ludzi na świecie. Zapraszam Cię na moje spojrzenie, moją prywatną, bardzo subiektywną perspektywę postrzegania rzeczywistości.

Co znajdziesz na blogu? 


PODRÓŻE MAŁE I DUŻE


Uwielbiam zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca, inspirować się, podziwiać różnice i zachwycać się podobieństwami. Lubię dzielić się wrażeniami, dlatego po każdej podróży pojawiać się będą relacje. Europę częściowo już zwiedziłam, ale oczywiście będę to kontynuować. Kolejny cel to RESZTA ŚWIATA!

Azja

SRI LANKA
Pierwsze spotkanie z Azją: miasta Sri Lanki. 
Jak smakuje Sri Lanka? 
Ile kosztuje życie na Sri Lance? 


Europa

ANGLIA
City break: Cambridge na weekend.

GRECJA
Kreta, bajkowa wyspa.

NORWEGIA
Norwegia. Czyste piękno!

HOLANDIA
Zachwycająca Holandia


Podsumowania
Podróże 2017 MYŚLI NIEUCZESANE


Czasem nachodzi mnie chęć, by podzielić się  moją perspektywą lub niewielką formą literacką, która spłynie spod moich palców na wirtualny papier. Zdaję sobie sprawę, jak wiele rzeczy widzę odmiennie. Karmię duszę architekturą, widokami przyrody, ale też lubię otaczać się ładnymi przedmiotami. Uwielbiam obserwować ludzi, wsłuchiwać się w ich rozmowy i rejestrować treści. Myśli nieuczesane to moje refleksje, przeczytaj i podziel się opinią, chętnie poznam Twój punkt widzenia.


TESTOWANE NA MNIE


Jestem kobietą, która uwielbia o siebie dbać, dlatego sporą część każdego dnia wypełnia mi kontakt z kosmetykami. Testuję na sobie hity i nowości, ale też kompletnie nieznane produkty. Nigdy nie wydaję opinii po 2 użyciach, prędzej po paru opakowaniach, musi minąć czas, aby składniki aktywne miały szansę zadziałać. Dopiero, gdy jestem pewna, dzielę się z Tobą moimi odczuciami, dlatego nigdy nie znajdziesz tu produktów przypadkowych.