Kim jestem?


Niepoprawna estetka - to ja!
Oczy? Kolorowe.
Optymizm - Niebem ograniczony.
Marzenia? - Nie marzenia, lecz cele.
Uzależnienie? - Upiększanie!

Świat nie jest, nigdy nie był ani nie będzie czarno - biały. Granica między czernią a szarością jest tak nikła... Świat ma setki kolorów, a każda z barw niezliczone odcienie. Punktów widzenia jest tyle, ile ludzi na świecie. Zapraszam Cię na moje spojrzenie, moją prywatną, bardzo subiektywną perspektywę widzenia rzeczywistości.

Co znajdziesz na blogu? 

TESTOWANE NA MNIE


Jestem kobietą, która uwielbia o siebie dbać, dlatego sporą część każdego dnia wypełnia mi kontakt z kosmetykami. Testuję na sobie hity i nowości, ale też kompletnie nieznane produkty. Nigdy nie wydaję opinii po 2 użyciach, prędzej po paru opakowaniach, musi minąć czas, aby składniki aktywne miały szansę zadziałać. Dopiero, gdy jestem pewna, dzielę się z Tobą moimi odczuciami, dlatego nigdy nie znajdziesz tu produktów przypadkowych.


PODRÓŻE MAŁE I DUŻE


Uwielbiam zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca, inspirować się, podziwiać różnice i zachwycać się podobieństwami. Dotychczas udało mi się być w Grecji, Chorwacji, Norwegii, Irlandii, Holandii, Czechach i oczywiście różnych zakątkach Polski. Lubię dzielić się wrażeniami, dlatego na blogu poza codziennymi przyjemnościami i testowaniem kosmetyków, pojawią się relacje z pobytów w różnych miejscach. Europę częściowo już zwiedziłam, kolejny cel to RESZTA ŚWIATA!


MYŚLI NIEUCZESANECzasem nachodzi mnie chęć, by podzielić się  moją perspektywą. Zdaję sobie sprawę, jak wiele rzeczy widzę odmiennie. Karmię duszę architekturą, widokami przyrody, ale też lubię otaczać się ładnymi przedmiotami. Uwielbiam obserwować ludzi, wsłuchiwać się w ich rozmowy i rejestrować treści. Myśli nieuczesane to moje refleksje, przeczytaj i podziel się opinią, chętnie poznam Twój punkt widzenia.